Nawigacja

Profile klas w roku szkolnym 2017/2018 Zasady rekrutacji na rok szkolny 2017-2018 Klasa patronacka w VII LO im. J. Piłsudskiego Dzień Otwartej Szkoły w PIŁSUDSKIM Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2017/2018 Strona do wypełnienia wniosku

Rekrutacja

Klasa patronacka w VII LO im. J. Piłsudskiego

VII LO im. J. Piłsudskiego zawarło w lutym 2017 roku porozumienie z Uniwersytetem Jagiellońskim, które zaowocuje utworzeniem w liceum klasy pod patronatem UJ.

Współpraca z Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych umożliwi uczniom klasy objętej patronatem UJ poszerzenie wiedzy z zakresu dyscyplin reprezentowanych  na patronackim wydziale m. in. stosunki międzynarodowe, relacje międzykulturowe, politologia, kulturoznawstwo międzynarodowe, europeistyka, amerykanistyka, bezpieczeństwo narodowe.

Uczniowie zdobędą doświadczenia i umiejętności niezbędne do pracy i komunikacji w międzynarodowym zespole.

W ramach współpracy, pracownicy naukowi  UJ  regularnie prowadzić będzie zajęcia w VII LO. Uczniowie klasy patronackiej będą również uczestniczyć w zajęciach uniwersyteckich w wybranym Instytucie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych.

Współpraca z Uniwersytetem Jagiellońskim rozwija i uatrakcyjnia ofertę edukacyjną naszej szkoły, umożliwiając uczniom  zdobywanie dodatkowej  wiedzy i umiejętności,rozwój i planowanie własnej kariery.

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • Tel: 41 3676185
    Fax: 41 3676975

Galeria zdjęć